O nás

 


Karate klub Karlovy Vary, jehož vznik počítáme ode dne získání platné licence dne 12. února 1990, je první sportovní organizací v bývalém Československu, které se podařilo vzít svoji existenci do vlastních rukou. Zodpovědný přístup k povinnostem, zajímavě a cílevědomě vedené tréninky, bohaté závodní a trenérské zkušenosti z různých odborných seminářů, soustředění, společných tréninků a vzdělávacích programů jak u nás, tak i v zahraničí a z toho pak logicky vyplývající sportovní úspěchy našich svěřenců velmi brzy zařadily Karate klub Karlovy Vary mezi přední oddíly Českého svazu karate a zakládající oddíly Českého svazu full contactu. Vybojované medaile, poháry a tituly ze soutěží, turnajů, mistrovství republiky, Evropy a světa v karate a kickboxu jsou toho tím nejlepším důkazem.
Schopnost vedení KKKV reagovat na nové podněty se projevila např. v nabídce nového kondičního cvičení, určeného původně ženám. V roce 1997, po návratu z USA, jsme spojili odbornou instruktáž s našimi zkušenostmi a byli jsme první, kdo začal tehdy aerobní, dnes kondiční kickbox cvičit. V tomto fyzicky velmi náročném cvičení používáme techniky bojových sportů a specifické zátěžové vložky s dynamickou hudbou k aktivaci svalového systému, posilování těla a zvyšování výkonnosti, bez ohledu na věkovou kategorii žen a dnes i mužů. Postupně se nabídka Karate klubu Karlovy Vary rozšířila o další oddíly, jako je  klasický box, K-1, přípravka pro děti 5 - 8 let, ruské bojové umění Systema a street fighting.
Kvalifikace našich instruktorů nám umožňuje provádět také odborný výcvik organizovaných skupin i jednotlivců, bezpečnostních agentur a ozbrojených složek se zaměřením na pouliční boj.
Reklamní oddělení KKKV zajišťuje kontakt se sponzory úspěšných závodníků a zprostředkovává živou reklamu jejich firem na turnajích a následně pak v různých informačních médiích.
V našem Sportcentru lze nakoupit vše potřebné pro karate, box, kickbox a ostatní bojové sporty v přijatelných cenách. Zboží, které zrovna není na skladě, dodáme v krátké době na základě objednávky z našich katalogů a ujišťujeme Vás, že stále vyvíjíme maximální snahu, aby naše krédo – Karate klub Karlovy Vary je zárukou kvality a spolehlivosti v cenově přijatelných relacích – platilo beze zbytku.

Rudolf Stránský, manažer KKKV