Technické informace týkající se provozu KKKV:

Info:   V neobsazených hodinách jsou v našem Sportcentru bojových sportů v Drahovicích volné prostory k dalším sportovním, nebo různým pohybovým aktivitám (soukromé tréninky, taneční skupiny, uzavřené společnosti, cvičení dětí, seniorů ap.). Vstupné u nás je od 1.1.2022, po zdražení energií a všeho ostatního 80,- Kč, bez časového omezení. Přijďte se podívat, nebo zavolejte tel. 602 110 551
   
                    

                      

 

Provoz Sportcentra:

Od pondělí do pátku, v dopoledních hodinách cvičí celníci, pro veřejnost je zavřeno!

PO a ST otevřeno od 16,00 hodin - od 16,30 je trénink karate dětí, od 18,00 soukromý oddíl kickboxu trenérů Lipenské a Vlčka, od 19,00 pak kondice pro ženy.

ÚT otevřeno od 17,30 - od 18,oo je pouliční box pro dospělé.

ČT otevřeno od 17,30 - od 18,00 je pouliční box.

Pátek odpoledne, sobota a neděle máme zavřeno!

 

  Rok 2024
Prázdniny: Během letošních prázdnin netrénuje dětský oddíl karate, oteřeno tedy bude od pondělí do čtvrtka od 17,30 hod. Normálně pokračují trenéři Vlček/Lipenská, Pochylová, Sodomka, Stránský a individuální tréninky. Normální provoz začíná pak v pondělí 2. září v 16,00 , dle rozpisu výše.
   
Karate:
   
 
  V sobotu 15. června 2024 proběhla ve Františkových Lázních Liga kumite mládeže s účastí našich závodníků. Zleva: Trenér Olexiy Chornyy, prezident svazu Dr. Jiří Žofčin DBA, předseda oddílu Jan Kubálek a závodníci Matvii Hetsko, Andrew Kukelka a Yehor Zubchyk.
   
Oddíl kondičního cvičení:
  A to jsou nejlepší ženský ze všech !!! Zleva: DiS Eva Vlčnovská, Pavlína Juhosová, Isi Vlčnovská, Zlatka Vojtková, Markéta Pochylová, trenérka Romana Pochylová, Petra Szebenyiová, Renata Vymětalová, Ing. Helena Laitlová a Tereza Sapoušková.
   
 Z Ameriky:
  Člen KKKV a dvojnásobný vicemistr světa v americkém karate Rudy Stránský jr. při tréninku. Asi překročil povolenou rychlost :)))))
   
Z pouličního boxu:
  Navštívil nás a vedl trénink náš bývalý člen, mistr republiky v kickboxu Dominik Herold (v teplácích uprostřed), který v současné době sklízí úspěchy u nás i v zahraničí v nejtvrdším způsobu boje - v boji bez rukavic !
   
Zkoušky na stupně technické vyspělosti karate:
  V sobotu 24. února 2024 proběhly v Sokolově úspěšné zkoušky na stupně technické vyspělosti. Zleva Dr. Jiří Žofčin, Matvii Hetsko, Yehor Zubchyk, Ivan Stopuskin, Andrew Kukelka, Mahmudbek Mykhidinkajev, Jiří Žofčin jr., vzadu trenér Olexiy Chornyy a předseda oddílu Jan Kubálek.
   
Nové tréninky: Od února zahájila u nás svoji soukromou činnost trenérka, paní Martina Lipenská se svými dvěma oddíly - oddílem kickboxu , bez věkového omezení a zájmovým kroužkem Kids-box pro děti od 4 let.
   
Pouliční box: Naše doporučení - vyzkoušejte trénink pouličního boxu! Nemáte-li ambice soutěžit podle pravidel v ringu, v aréně, nebo na tatami, zkuste náš trénink. Je to boxerský trénink s použitím technik thai boxu a kickboxu, tedy i nohy! Pokud je už normální, jak nám ukazují různá videa a nebo zprávy v televizi, kopat do hlavy ležícího člověka, nebo mu dupat na hlavu, je něco špatně a je třeba se umět tvrdě bránit, bojovat a přijmout skutečnost, že na ulici neplatí žádné Fair Play, ale pouze kdo vyhrál a kdo prohrál !!! Tréninky, vhodné pro muže, ženy a juniory jsou v úterý a ve čtvrtek od 18,00 hodin. Děti NE !!!
   
  Rok 2023
Vánoční prázdniny: Letos bude poslední trénink ve čtvrtek 21. prosince, následují Vánoční svátky, do Silvestra volno a opět začínáme v úterý 2. ledna 2024, podle daného rozvrhu.
   
Vánoční besídka 2023:
  Jako každý rok to byla opět příjemná, pohodová, tradiční akce KKKV u Máry, v jeho klubu "Máčko" a opět jí sponzorovala devítinásobná mistryně republiky v kickboxu paní Káťa Kopecká (dáma v černém vlevo, Mára je džentlmen s mikulášským kulichem uprostřed).
 
   
Poslední trénink v roce 2023:
   
Systema: V sobotu 24.6.2023 proběhl u nás 2. tréninkový seminář ruského bojového umění Systema, pod vedením vysokoškolského pedagoga a instruktora sebeobrany s mezinárodními zkušenostmi pro vedení seminářů pro bezpečnostní složky i civilní sektor Davida Sýkory (stojící v zeleném triku vpravo). Pořadatelem akce byl instruktor Miroslav Kníže (3. stojící zprava) a fotky dodala a zdravotní dozor měla paní Kateřina Kopecká.
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
Karate:
  22. dubna 2023 proběhly v Sokolově zkoušky na vyšší stupně technické vyspělosti karate, kterých se zúčastnili i naši bojovníci. Mezi úspěšnými byli Le Minh Bao Ngoc, Mukhitdinkhajiev Mahmudbek a předseda oddílu karate Jan Kubálek, všichni svěřenci trenéra Chornyyho Olexiy.
   
Oddíl karate:
  Zleva: Leo Minh Bao Ngoc, Karel Nečesaný, trenér Olexiy Chornyy, předseda oddílu Jan Kubálek, Matvii Hetsko, Yehor Zubchyk, Emiliya Minasiyan, Mahmudbek Mykhidinkajiev, Illija Kozlenko, Ivan Stopushkin, Bohdan Kozlenko, Anatolii Brazhnyk
   
  Rok 2022
  Krásné Vánoce a pohodový vstup do Nového roku 2023 :)))) 
Info: Poslední trénink je ve čtvrtek 22. 12. (trénink pouličního boxu), pak týden prázdniny a opět začneme v pondělí 2. ledna 2023, normálně, podle rozvrhu.
   
 

Trenér Vojtěch Havlík, který v hodinách kickboxu dočasně vedl tréninky praktického karate, odjíždí pracovat do zahraničí. V pondělí a ve středu od 18,00 do 19,00 hodin je tedy prostor a čas pro individuální tréninky.

  Instruktor praktického karate Vojtěch Havlík.

   
Karate:
  Alex Chornyy a Jan Kubálek na Mezinárodním letním campu Shinkyokushinkai karate 2022 v Chorvatsku. Oba účastníci úspěšně zvládli i zkoušky na vyšší technické stupně.
   
Kickboxer Marek Řeřicha:
   
 
  Foto: Petr Ngo
Pouliční box:
  Chlapci z pouličního boxu
   
Karate:
  Oddíl Shinkyokushinkai karate - zleva trenér Václav Jelínek, zástupce trenéra Olexiy Chornyy, Roman Vohryzka, předseda oddílu Jan Kubálek, Mariana Hopková a Mahmud, Patrik Piovarči je v šatně :)))
   
Pouliční box:
  Sympatická návštěva z druhého konce světa na jižní polokouli - boxer Filip.
   
Pouliční box:
  Z tréninku pouličního boxu - každé úterý a čtvrtek od 18,00 hodin
   
Nábor - karate: 

  Díky epidemiologické situaci je nás po dvou letech různých zákazů a omezení málo :( Zájemci o tvrdší školu karate SHINKYOKUSHINKAI, vhodnou jako sportovní disciplínu, stejně tak i do praxe, přijďte si vyzkoušet trénink pro začátečníky. Děti, pokud je vám minimálně 8 let, umíte pozdravit, poprosit a poděkovat, víte co je kázeň a disciplína, budeme se na vás těšit. Horní věková hranice je bez omezení. Trénovali u nás tátové, nebo mámy se svými dětmi a bylo to super!!! Techniky jsou pro všechny stejné! Máte-li chuť a odvahu, přijďte. Tréninky u nás jsou za 80,- Kč.

   
  Rok 2021
   
!! Pozvání:!! Tradiční Vánoční besídka KKKV letos proběhne ve středu 22. prosince od 18,00 hodin opět v baru Máčko u Máry. Přijďte, budeme se těšit :)
 
    Krásný večer, skvělá parta, výborná nálada, perfektně připravené občerstvení od šéfa klubu "Máčko" Máry a velký dík tradiční sponzorce Vánočních besídek KKKV paní Kátě Kopecké. Ani tentokrát Vánoční besídka neměla chybu :)
   
Kickbox:
  Ze sobotního mezinárodního Vánočního turnaje v kickboxu, 27. listopadu 2021, který tradičně pořádá v Mostu zakladatel sportovního klubu Leon p. Petr Václavík, přivezli závodníci KKKV, pod vedením kouče - 8 mi násobné mistryně republiky pí. Káti Kopecké velmi příjemné výsledky. 
  Ve střední váze bojoval Martin Brázda, který se po vítězném utkání probojoval do finále, tam ale na body prohrál, nicméně obsadil 2. místo. Velmi pěkný finálový zápas s vítězstvím 2:1 na body v polotěžké váze předvedl Jakub Tinka a obsadil zaslouženě 1. místo. V těžké váze do finále nastoupil Max Větrovec, který nakonec také obsadil 1. místo v této kategorii.
 
  Zleva: Jakub Tinka, Martin Brázda, kouč Káťa Kopecká a Max Větrovec
 
  Max Větrovec a zakladatel sportovního klubu Leon pan Petr Václavík z Mostu
   
Kondiční cvičení pro ženy:
  Oddíl trenérky Romany Pochylové (uprostřed) trénuje každé pondělí a středu od 19,00 - 20,00 hodin.
   
 
  Další úspěšný kickboxer Bc. Richard Stránský, který dobře zvládá i vysokoškolské studium.
   
 
  Fotka na památku po boxerském tréninku - zleva hokejista působící ve Švýcarsku Víťa Dům, uprostřed osminásobný mistr ČR v trhu a nadhozu Jirka Bárnet (se svojí váhou 61,8 kg "udělal" 145 kg) a karlovarský bojovník Tomáš Diviš.
   
Z boxerského tréninku:  
  V poslední fázi tréninku jdou chlapci opravdu na doraz. V záběru je extraligový boxer Bárny, za ním Tomáš Diviš.
Kondiční trénink pro ženy:  
  I ženy zvládnou fyzicky náročný trénink v rukavicích.
Karate:  
  Instruktor Vojtěch Havlík v ukázce zajímavé tréninkové metody.
   
  Rok 2020
   
Karate:
  Nejenom v pohodlné, čisté a vytápěné tělocvičně, karatisté si zatrénují i v reálných bojových podmínkách venku. V pátek 22. května 2020 zrovna pršelo a do toho zuřil i Koronavirus !!! Zleva předseda oddílu karate Vojtěch Havlík, Dan Benda, Patrik Piovarči a trenér Václav Jelínek.
   
Karate:
  Náš, v současné době nejlepší závodník nejtvrdšího stylu karate Vojtěch Havlík z oddílu trenéra Václava Jelínka na slavnostním nástupu mezinárodního turnaje v plnokontaktním karate Prague Open, který proběhl dne 29. února 2020 v Praze, kde přestože na medailovou pozici nedosáhl, rozhodně ostudu neudělal. Díky za dobrou reprezentaci Karate klubu Karlovy Vary.
   
Kickbox:
  Tréninku kickboxu se zúčastnil i slepý bojovník, pokořitel půlmaratonu, úžasňák Slávek Schweiner. Na nekvalitní fotce je v akci se skvělým technikem Honzou Vlčkem.
   
Kickbox:
   Na mezinárodním turnaji Kadaň Open 2020, který proběhl v sobotu 15. února se KKKV prezentoval opět jako jeden z nejúspěšnějších účastníků. Na snímku je tým dospělých - zleva Jiří Lažanský - obsadil 2. místo ve váze -69 kg, junior Max Větrovec úspěšně bojoval v mužích, v kategorii Open, tj. bez rozdílu vah a vybojoval bronz. Uprostřed je skvělý kouč týmu dospělých, paní Kateřina Kopecká, mj. osminásobná mistryně republiky v kickboxu, dále pak Ing. Marek Hytha - po vítězství nad Maxem obsadil v kategorii Open 2. místo a úplně vpravo je Patrik Kaiser, který přivezl bronz z váhy -79 kg. Je potěšující, že všechny medaile byly opravdu tvrdě vybojované.
 
  Trenér juniorů a kouč juniorského týmu KKKV pan Emil Gáspár se svým svěřencem, nadějným Martinem Macákem, který na tomto turnaji, ve své premiéře, vybojoval zlatou ve váze -79 kg.
 
  Vítězí Patrik Kaiser z KKKV
 
  Vítězí Max Větrovec z KKKV
 
  Kategorie Open muži na medailových místech.
   
Kondiční kickbox pro ženy:
  Část oddílu kondičního cvičení pro ženy bývalého úspěšného reprezentanta v plnokontaktních disciplínách, nyní trenéra Romana Kaločaie.
   
Box:
  Na tréninku boxu, každé úterý a čtvrtek od 18,00 je stále živo :))))
   
  Rok 2019
   
Kickbox:
  Na tradičním mezinárodním turnaji Christmas Cup 2019, který proběhl v sobotu 30. listopadu v Mostě, vybojoval junior Max Větrovec, který startoval v disciplíně kicklight mužů -94 kg zlatou a stejně tak zlatou, v té samé disciplíně, vybojoval i starší žák Oliver Matějka.
   
Nové posily:
  Do boxerského týmu nastoupily nové posily, slečna Anastasia Kirilovna Smirnova vlevo a slečna Káťa Matejková.              Foto Tomáš Diviš
   
Fotky z kickboxu: V září 2019 navštívila trénink našich kickboxerů profesionální fotografka paní Jitka Rjašková, aby vyzkoušela jak se fotí dynamika, maximální úsilí,  rychlost a tvrdost pohybu a vyšlo jí to na jedničku!
 
  Vlevo Marek Řeřicha a Honza Tomášek
 
  Vpravo je Milan Vachel
 
  Marek Řeřicha v útoku z výskoku
 
  Vpravo je Anton Kondrachov
 
  Kiki Nikol Moravcová
      Boxer Max
   
Vojtěch Havlík:
  Vojtěch Havlík, v současné době nejlepší bojovník oddílu karate, svěřenec trenéra Václava Jelínka, úspěšně složil náročné zkoušky na 3. kyu na letním campu v Chorvatsku, pod vedením skutečných osobností Kyokushin karate. Zleva Jan Soukup, Mgr. Jiří Žofčin, Vojtěch Havlík, Jana Soukupová a Arsen Bultaev.
   
Laco byl nejlepší !!!:    Laco 
  Labradorský retrívr Laco a jeho parťák, nevidomý bojovník Mstislav Schweiner - oba pánové jsou členové našeho klubu - obsadili 1. místo z 19 účastníků na 4. ročníku Orientační soutěže vodicích psů, kterou pořádala nadace Mathilda v sobotu 29. června 2019 v Praze. Soutěže se zúčastnil i náš druhý nevidomý bojovník, boxer Zdeněk Doležal, kterého vedl Labradorský retrívr Peri. Oba tito sympaťáci získali 9. místo, tedy byli v té lepší polovině !!!
   
Sebeobrana: Instruktor sebeobrany Jan Hála
  Zájemce o sebeobranu, boj na ulici a vše, co s tím souvisí, zveme na úterní tréninky, pod vedením nového a zkušeného instruktora, pana  Jana Hály, s velmi dobrým doporučením. Trenér Michal Sodomka, který mnoho let v našem klubu působil jako uznávaný a respektovaný specialista na různé způsoby sebeobrany musel pracovně přesídlit do Prahy a tím tedy nemůže svoji trenérskou činnost u nás nadále vykonávat. 
   
Trenér Stránský - vede tréninky boxu, kickboxu a K-1
   
Půlmaraton:
  Karlovarského Půlmaratonu, se silnou mezinárodní účastí, se v sobotu 18. května 2019 zúčastnili i dva sympaťáci z našeho Sportcentra bojových sportů - nevidomý bojovník Slávek Schweiner a jeho vodičkou byla Ing. Bára Zajíčková z oddílu boxu. Jsou to borci, udělali to za 2 hodiny, 23 minut, 45 vteřin!
 
  Stejně obdivuhodný výkon podala i Ing. Helena Laitlová z oddílu boxu pro ženy, s časem 2 hodiny 38 minut!
 
  A nakonec se přiznal i týmový kolega z oddílu kickboxu Libor Uttl, který to dal ve skvělém čase 1 hodina 54 minut. Super!!!
   
Kickbox: Na mezinárodním turnaji Bohemia Open 2019, který proběhl v sobotu 11. května 2019 v Kadani, podali skvělý výkon závodníci Tomáš Diviš, který se po třech vítězných zápasech probojoval do finále v lightcontactu mužů -79 kg, kde o jediný bod prohrává s Matějem Frnkou z Prahy a pro náš klub přiváží cennou stříbrnou medaili. Do plnokontaktní disciplíny kickbox-lowkick ve váze -71 kg nastoupil Lukáš Dziuba a neměl to vůbec lehké. Ve váze -71 kg vybojoval zlatou a protože měl ještě dost sil a chuť, po poradě s koučem Kateřinou Kopeckou se přihlásil ještě o kategorii výše, kde podal opět velmi dobrý výkon a stejně i tady se probojoval až do finále. To už byla znát únava z předchozích bitev a Lukáš v této kategorii obsadil stříbrnou příčku. Za naše barvy závodila v lihtcontactu žen -70 kg i juniorka Leona Horváthová, bývalá svěřenkyně Emila Gáspára, která studuje v Mostě a tam také v současné době trénuje a v této kategorii obsadila 3. místo.
 
 

Roli kouče našeho závodního týmu KKKV skvěle zvládá osminásobná mistryně republiky v kickboxu, spolehlivá Kateřina Kopecká. S dírou na džínách je stříbrný Tomáš Diviš, vlevo pak zlatý a stříbrný Lukáš Dziuba.

 
   Akční fotka z ringu - v bílých trenýrkách je Lukáš Dziuba.
   
Kickbox:
  Na tradiční turnaj v kickboxu Leon Open 2019, v disciplíně kicklight, 20.dubna 2019, odjel bojovat do Mostu tentokrát pouze Milan Vachel s koučem Kateřinou Kopeckou - osminásobnou mistryní ČR a vedl si velice dobře. Tentokrát využil možnosti bojovat ve dvou váhových kategoriích - ve své váze do 74 kg a v kategorii Open, tedy bez rozdílu vah a v obou získal stříbrnou medali.
   
Box:
  Poslední sparringový trénink boxu před Velikonočními svátky. Zleva Marek Řeřicha, Dominik Popelka, Václav Kavan a Tomáš Diviš.
   
Kickbox: Na kickboxerském turnaji v light contactu pro začínající závodníky Kadaň Open 2019, který proběhl v sobotu 16.2.2019 v Kadani, se představili i naši závodníci a v překvapivě silné a nečekané účasti soutěžících dokázali zabodovat. Nejlépe si vedl talentovaný starší žák Oliver Matějka, který na svých prvních závodech vybojoval zlatou ve váze -63 kg. Druhé místo obsadil Max Větrovec v těžké váze juniorů + 79 kg. Bronzové medaile pak vybojovali Jan Vlček v mužích -89 kg a dvě svěřenkyně trenéra Gáspára Veronika Formáčková ve starších žákyních +60 kg a mladší žákyně Vanessa Tručková ve váze -37 kg.
 
  Trenér Emil Gáspár připravuje svoji svěřenkyni Veroniku Formáčkovou k zápasu.
   
Karate:
  Předseda oddílu karate a zástupce trenéra Václava Jelínka Vojtěch Havlík (vpravo, se zeleným pásem) poslal následující informaci - Měl jsem tu čest trénovat pod vedením dvou velikánů. Byli to Jan Soukup (vicemistr světa) a japonský sympaťák Yutaro Isituka (aktuální vicemistr Japonska). Zacvičit si a zasparovat s nimi byla pro mne velká čest. Seminář probíhal 6. února 2019 v Sokolově. Vlevo, vedle Jana Soukupa stojí další člen KK Karlovy Vary Roman Vohryzka.
   
Box pro ženy: Vážené kolegyně, kolegové a příznivci našeho klubu, v reakci na poptávku měníme skladbu pátečních tréninků s následujícími změnami: Otevřeno bude jako dosud, tedy od 15,00 hodin. Od 16,30 do 18,00 trénují karatisté a po nich, zkušebně, od 18,00 do 19,00 zahajujeme činnost nového oddílu "Box pro ženy", do kterého Vás srdečně zveme. Skladba tréninku, techniky, boxerské návyky a cvičení, stejně tak i zátěžové vložky, jsou téměř stejné, jako v tréninku mužů. Vy, ženy, pak budete cvičit podle svého uvážení, nebo nátury, buď kontaktní, nebo bezkontaktní - kondiční box. Páteční street fighting není již delší dobu aktivní, proto necháme zbývající dobu, po tréninku žen, jako volnou pro kohokoliv. 1. trénink zkusíme v pátek 18. ledna 2019 od 18,00 hodin a budeme se těšit. R.Stránský - trenér                 
  Pozn.: Potřebujete cvičební úbor ve kterém se cítíte dobře (značka není nutná!!!), čisté boty, nebo naboso, dále pak boxerky, bandáže a pro kontaktní box i chrániče zubů. Vše můžete koupit za internetové ceny u nás.
   
Box:
  První trénink boxu v roce 2019. Foto: Stáňa Šístková
   
  Rok 2018
   
Kumite:
  V neděli 9. prosince 2018 v Plzni, na otevřeném turnaji v kumite Narama Open na kterém se utkávají bojovníci všech bojových stylů, podle jednotných pravidel, vybojovala naše Veronika Formáčková, svěřenkyně trenéra Gáspára, 2. místo v kategorii starší žákyně + 50 kg.
   
Kickbox:
   
 
  V sobotu 17. listopadu 2018 probíhala v Kladně další část Mistrovství České republiky v kickboxu, tentokrát v disciplínách kickbox lowkick a kicklight, kde bojovali a úspěšně i tři naši závodníci. Titul Mistryně republiky vybojovala juniorka Nikol Kiki Moravcová, která z organizačních důvodů musela nastoupit do vyšší váhové kategorie, tedy -55 kg kicklight juniorky. Vicemistrem republiky ve váze -74 kg kicklight mužů se stal Milan Vachel a bronzovou medaili přivezl junior Štěpán Kováč z váhové kategorie -74 kg kicklight juniorů. Dobrá práce!
   
Kickbox: Na Mistrovství České republiky v kickboxu, které pčřipravil Český svaz kickboxu na sobotu 20. října 2018 v Praze, vybojoval titul Mistra republiky v light contactu mužů, ve váze do 89 kg, Jakub Grünbauer, druhá místa, také v light contactu, pak obsadili junioři Richard Bílý ve váze +79 kg a Štěpán Kováč ve váze do 69 kg.
   
Kickbox:
  Na mezinárodním turnaji v kickboxu Kosa Cup 2018, který probíhal v sobotu 29.9. v Praze, vybojovala starší žákyně Leona Horváthová bronzovou medaili ve smíšené kategorii kluků a dívek, kdy jako jediná žena bojovala v mužském týmu. Po stranách jsou rodiče, dole sedící je její trenér Emil Gáspár.
   
Karate:
  Vojtěch Havlík úspěšně složil náročné zkoušky na 4. kyu - midori obi na Shinkyokushin campu v Chorvatsku. Blahopřejeme.
   
Box:
  Na prázdninové tréninky boxu v letošním úmorném vedru moc lidí nechodilo. Zdravý základ ale vydržel :) Zleva Jan Juhos, trenér Stránský, nevidomý boxer Zdeněk Doležal, trenér grapplingu Alex Chumaev, Štěpán Kroupa z Budějovic, Tomáš Popelka, Dominik Popelka, Milan Vachel a Marek Řeřicha.
   
Kickbox:
  Na mezinárodním turnaji Bohemia Open 2018, který probíhal v sobotu 12. května 2018 v Kadani, nemohli chybět také naši kickboxeři a všichni nastupovali v nejtvrdší disciplíně turnaje - kickbox lowkick. Zleva Lukáš Dziuba bojoval ve váze -81 kg. Zkušený veterán Roman Kaločai tentokrát převzal roli kouče našeho závodního týmu a v roli kouče pomáhala i vedle stojící paní doktorová Kopecká :) která vybojovala zlatou ve váze +70 kg žen. Patrik Kaiser zápasil v -75 kg, ve váze -71 kg pak obsadil 2. místo Milan Vachel a poslední v řadě je Jakub Grünbauer, který přivezl velmi tvrdě vybojovaný bronz ve váze -91 kg. Na akčním snímku dole je zachycen velmi úspěšný pravý direkt Káti Kopecké ve finálovém zápasu o zlatou medaili, kterou po zásluze vybojovala.
 
   
 
  Na turnaji v Kadani nejlépe zabojovala juniorka Lea Horváthová z juniorského týmu trenéra Emila Gáspára, která vybojovala zlatou v light contactu +60 kg starší žákyně a svým pěti soupeřkám prakticky nedala šanci.
   
Kickbox:
   
 
  V sobotu 5. května 2018, na turnaji Prag Open 2018, vybojovaly dvě naše závodnice z juniorského týmu trenéra Gáspára bronzové medaile. Monika Burdová, na horním snímku vpravo, v kategorii light contact mladších žákyň -42 kg a Lea Horváthová v kategorii kick light juniorek -70 kg. Na dolním snímku je Lea Horváthová v akci.
   
Street fighting:
  Aktuální fotka z pátečního tréninku. Uprostřed stojících je trenér oddílu Tomáš Pochyla. Vpravo, ve žlutém triku je hostující trenér grapplingu Alex Chumaev a klečící vlevo je trenér boxu a oblíbený trenér kondičního cvičení pro ženy Roman Kaločai.
   
Vojtěch Havlík:
  Na fotce vpravo se žlutým pásem.
 
  Předseda oddílu karate Vojtěch Havlík, svěřenec trenéra Václava Jelínka, se 1. května 2018 zúčastnil celodenního semináře v Sokolově, pod vedením mistra Alexandra Gončarenka, nositele 5. Danu, předsedy světové komise rozhodčích a člena evropského a světového boardu.
   
Lea Horváthová:
  O víkendu 20. - 22. dubna 2018 se svěřenkyně trenéra Emila Gáspára Lea Horváthová z našeho juniorského týmu, spolu s reprezentací ČSFu, zúčastnila světového poháru Austrian Classic 2018 v rakouském Insbrucku, kde vybojovala dvě bronzové medaile, a to v disciplínách light contact a kick light.
   
Leon Open 2018:
  Na tradičním mezinárodním turnaji Leon Open, který se konal v sobotu 7. dubna 2018 v Mostu, vybojovali tři bojovníci z KK Karlovy Vary 4 cenné medaile a to v nejtvrdších kickboxerských disciplínách. Na snímku zleva: Lukáš Dziuba 2 stříbrné ve váze -81 kg ve full contactu a to samé v K-1, Jakub Grünbauer zlatou ve full contactu ve váze -91 kg a Milan Vachel stříbrnou ve váze -67 kg také full contact.
   
Kateřina Gáspárová: Kateřina Gáspárová uspěšně složila zkoušky na rozhodčí u Českého svazu kickboxu. Na snimku s předsedou svazu Mgr. Petrem Kotíkem.
   
Proč být ozbrojen: Někteří lidé jsou vlci. Nezajímají je zákony, pravidla, morální hodnoty a už vůbec ne intelektuální debaty. Přijdou kdy chtějí, vezmou si co chtějí, udělají co chtějí. Někteří lidé jsou ovce. Sdružují se ve skupinách, debatují a cítí se bezpečně, protože jeden druhého přesvědčuje, že vlci neexistují. Když přijde vlk a jednu ovci si vybere, vezme si její věci, možná ji znásilní, možná ji zabije a ovce se nemůže bránit, protože nemá zuby. Její rodina a přátelé jí taky nepomohou, protože také nemají zuby. Někteří lidé jsou ovčáčtí psi. Mají zuby, takže si na ně vlci nedovolí. Ovčáčtí psi chrání ovce, protože respektují pravidla a zákony. Ovce diskutují ve svých stádech o tom, že zuby nepotřebují a jak jsou ti ovčáčtí psi zbabělí, protože zuby mají. Když si je ale vybere vlk, modlí se, aby byl nablízku ovčácký pes, který zuby má.  Instruktor Rudy Stransky - USA
   
C. T. F. Každé úterý a čtvrtek, od 19,00 do 20,30 hodin, pod názvem sebeobrana a boj zblízka, probíhá v našem Sportcentru trénink - výcvik bojového
  systému C.T.F., který nám více přiblíží článek jednoho z autorů a členů týmu:

C.T.F. - Complete Tactical Fight 
Jak už samotný název napovídá, nejedná se o sebeobranu v pravém slova 
smyslu, ale o kompletní techniky vedení boje. 
Complete Tactical Fight byl vyvinut v České republice pro potřeby 
jednotlivců, kteří jsou odhodláni bránit sebe a své rodiny. Ucelený 
soubor technik Complete Tactical Fight je tvořen na základě mnohaletých 
zkušeností odborníků zabývající se bojem beze zbraně, bojem s chladnou 
zbraní a instruktory střelby. Veškeré techniky Complete Tactical Fight 
jsou jednoduché na naučení a účinné v reálném konfliktu. Díky 
jednoduchosti technik je maximalizován efekt vytvoření tzv. svalové 
paměti a tím je urychleno osvojení jednotlivých technik. Složité 
techniky jsou hezké na přehlídkách, ale v boji nefungují, proto klademe 
důraz na jednoduchost a maximální efekt v reálném boji. 
Na neustálém vývoji Complete Tactical Fight se podílí tým odborníků z 
řad speciálních jednotek armády, policie, bodyguardů a vyhazovačů. 
Pro koho je vhodný Complete Tactical Fight? 
Téměř pro každou osobu starší 18-ti let i bez předchozích zkušeností s 
bojovým uměním. 
Co se naučím? Dokonale ovládat svoje tělo jako tu nejúčinnější zbraň, používat běžné 
předměty jako improvizované zbraně, boj s nožem a mnohem více… 
 
 
  Současný tým C.T.F. cvičící ve Sportcentru bojových sportů KK Karlovy Vary
   
Mgr. Pavel Krátký: V únoru nastoupil k lázeňskému pobytu v Karlových Varech elitní karatista Mgr. Pavel Krátký z Letohradu, nositel vysokého stupně technické vyspělosti 5. Danu karate Shotokan a zúčastnil se našich tréninků. Bylo nám ctí.
   
Kickbox:          
  Na kickboxerském turnaji Kadaň Open 2018 vybojoval Milan Vachel 1. místo, Monika Burdová a Sára Doležalová skončily ve svých disciplínách na třetích místech. Na snímku vlevo je vítězný Milan Vachel s trenérem juniorů Emilem Gáspárem, vpravo jsou Sára Doležalová a Monika Burdová. Nad trenérem Gáspárem pak naše nová rozhodčí Kateřina Gáspárová.
   
Kickbox:
  Vítězný Jakub Grünbauer v německém ringu.
 
  Na mezinárodním turnaji Saxony Open 2018, který probíhal v sobotu 10. února 2018 v německém Chemnitzu v Sasku, vybojovali naši závodníci v kategorii mužů Jakub Grünbauer 1. místo a Milan Vachel 2. místo, v kategorii juniorů pak svěřenci trenéra Emila Gáspára Sára Doležalová a Tomáš Pintner 2. místa. Naše bývalá úspěšná závodnice Kateřina Gáspárová měla na tomto turnaji premiéru, jako rozhodčí.
   
Karate:
  Zleva: Vedoucí oddílu karate Vojtěch Havlík, zakladatel KK Karlovy Vary a trenér Rudolf Stránský, trenér oddílu karate Václav Jelínek.
   
Street fighting:
  Letos první fotka z pátečního tréninku street fightingu, který vede trenér Tomáš Pochyla. Zleva trenér Pochyla, Alex, Roman Kaločai, Oliver Kilianko, Tomáš Kyncl a Radek Pochyla.
   
  Rok 2017
   
 
 

A poslední fotka je z Vánoční besídky v baru "Máčko", který provozuje kickboxer Marek Řeřicha a kterou zasponzorovala paní Káťa Kopecká.

Poslední tréninky v roce 2017:
  Pohodáři z oddílu kickboxu a K-l. Zleva: Jan Tomášek, Jan Vlček, Petr Chaloupka, Darina Novotná, Onkel Rudi z Hamburku, Káťa Kopecká, Ester Domalípová, Kiki Moravcová, Anetka Dorotíková, Luděk Skalický a Jakub Grünbauer. Ostatní bojovníci z týmu se zatím psychicky připravovali na Vánoční besídku v baru Máčko u kolegy Marka Řeřichy, který zasponzorovala paní doktorová Kopecká:))))
 
  Na poslední trénink juniorského oddílu přišlo jen pár závodníků. Trenér Emil Gáspár vyhodnotil celoroční práci a vynikající úspěchy jeho svěřenců zhodnotil několika slovy: Sezona 2017:  9 turnajů, 34 medailí - 17 zlatých, 11 stříbrných, 6 x bronz. K tomu 5 titulů Mistrů ČR a 1 mistryně  Saska. Jako nej bojovnice byla vyhodnocena Lea Horváthová a nejlepší začátečnice pak Monika Burdová. Letos jsem na ně opravdu hrdej!
   
Narama Open: Posledním turnajem v letošním roce byl otevřený turnaj v kumite pro žáky a dorostence Narama open, kde se mohou utkat bojovníci všech druhů bojových umění a to podle pravidel sportovního karate. Turnaj proběhl v neděli 3. prosince v Plzni a náš KKKV reprezentoval juniorský tým trenéra Emila Gáspára. A to opět velmi dobře. První místa ve svých kategoriích vybojovali Lea Horváthová, Sára Doležalová a Tomáš Pintner, stříbrnou příčku obsadila Monika Burdová a bronzovou pak Natálie Šarmírová.
 
  Zleva: Tomáš Pintner, Sára Doležalová, Monika Burdová, trenér Emil Gáspár, Lea Horváthová, Natálie Šarmírová a Veronika Formáčková.
   
Kickbox: Jako každým rokem, tak i letos, v sobotu 2. prosince 2017, bojovali závodníci KK Karlovy Vary v Mostu, na tradičním mezinárodním Vanočním turnaji v kickboxerských disciplínách. A stejně jako každým rokem, tak i letos se zadařilo. Nikol Moravcová v kategorii starších žákyň vybojovala zlatou v light contactu a zlatou v kick lightu, Lea Horváthová zlatou v light contactu a stříbrnou v kick lightu a Ester Domalípová bronzovou v light contacu. Jediný bojující muž v našem týmu Milan Vachel vybojoval prvenství v kick lightu mužů ve váze -74 kg.
   
Mistrovství České Republiky v kickboxu: Druhá část MČR, která proběhla v sobotu 18. listopadu 2017 v Kladně, postavila náš KK Karlovy Vary mezi Top kluby České Republiky a to díky dalším vybojovaným titulům "Mistr republiky". Zřejmě tedy dobrý oddíl :) Prvenství a mistrovský titul vybojovali: Už v pořadí 8. Kateřina Machačová Kopecká v kategorii Kickbox lowkick žen +70 kg, veterán Roman Kaločai ve váze +80 kg a Jakub Grünbauer ve váze -94 kg. Titul "Vicemistr republiky" přidal Milan Vachel ve váze -69 kg a bronzovou medaili pak David Zdešek ve váze -86 kg.

Přehled nejlepších bojovníků KK Karlovy Vary - mistrů republiky, v této závodní sezóně: Juniorka Leona Horváthová - 2 tituly, junior Tomáš Pintner - 2 tituly, juniorka Natálie Šarmírová, juniorka Nikol Moravcová. Dále pak dospělí: Jakub Grünbauer - 2 tituly, Kateřina Machačová Kopecká a veterán Roman Kaločai. Celkem tedy 10 titulů !!! ;)

   
Mistrovství České Republiky v kickboxu: Nebývalým úspěchem pro bojovníky KK Karlovy Vary skončila první část MČR v Praze, kterou pořádal Český svaz kickboxu, z.s. v sobotu 11. listopadu 2017. Velmi stručně řečeno - 6 závodníků - 7 mistrovských titulů!!! Stoprocentní úspěch měl trenér juniorů Emil Gáspár, kdy Leona Horváthová vybojovala prvenství v disciplínách lightcontact +60 kg a kicklight +60 kg. V obou disciplínách zvítězil i Tomáš Pintner ve váze -63 kg. Mistrovský titul přidala i juniorka Natálie Šarmírová ve váze -60 kg. Další tituly Mistra republiky vybojovali Nikol "Kiki" Moravcová -50 kg a Jakub Grünbauer v polotěžké váze mužů -89 kg. Milan "Terminátor" Vachel dobře zabojoval v nejobsazenější váhové kategorii lightcontactu -69 kg a obsadil bronzovou pozici za 3. místo.
 
  Mistři republiky - zleva Leona Horváthová, Natálie Šarmírová a Tomáš Pintner
   
Smutná zpráva: Vážení sportovní přátelé, s bolestí v srdci Vám oznamuji smutnou zprávu, že nás navždy opustila naše vzácná kolegyně, super parťačka a skvělá kamarádka, paní Petra Bílá. Zemřela po zákeřné, těžké nemoci v pátek 3. listopadu 2017 ve věku 42 let. Čest její památce. R.Stránský - trenér
   
Systema: Z technických důvodů končíme s výcvikem Systemy, který probíhal každé úterý a čtvrtek od 19,00 do 20,30 hodin. Systemu nahradíme tříměsíčními kurzy sebeobrany s možností dalšího vzdělávání, které zahájíme prvním tréninkem v úterý 7. listopadu 2017.
   
Kurzy sebeobrany: V úterý 7. listopadu, v 19,00 hodin, zahajujeme první tříměsíční kurz sebeobrany a boje zblízka, který povede zkušený instruktor sebeobrany z vojenského prostředí pan Michal Sodomka. Tréninky budou probíhat každé úterý od 19,00 do 20,30 hodin. Vstupné je 50,- Kč za trénink, žádné peníze předem, žádné peníze potom. V případě vyššího zájmu lze boj zblízka a sebeobranu, v trochu tvrdší linii, pak trénovat i ve čtvrtek a to ve stejné době. Máte-li dotazy, přijďte se za námi do Sportcentra bojových sportů podívat, rádi Vám vše objasníme.
   
Karate:
  V sobotu 7. října 2017 se utkali naši karatisté, svěřenci trenéra Václava Jelínka, na turnaji v Plzni, v jednom z nejtvrdších stylů tohoto sportu, v Shinkyokushinkai karate. Na turnaj odjeli tři bojovníci a všichni tři se vrátili s medailemi. Zlatou vybojoval v kategorii mužů bez rozdílu vah Vojtěch Havlík, stříbrnou v kategorii dorostenek Světlana Vondráčková a bronzovou v kategorii dorostenců Patrik Piovarči.
   
Kickbox:
  Kiki Moravcová útočí levým direktem na hlavu soupeřky ve vítězném finálovém duelu.
 
  Na kickboxerském turnaji KOSA CUP 2017, který proběhl v sobotu 7. října 2017 v Praze - Letňanech, vybojovala Kiki Moravcová první místo v kategorii lightcontact starší žákyně do 50 kg. Další první místa vybojovali svěřenci trenéra Emila Gáspára v lightcontactu starších žáků ve váhách +60 kg Leona Horváthová a -63 kg Tomáš Pintner. Natálie Šarmírová ve váze -60 kg obsadila bronzovou příčku.
   
Pozor změna: V úterý a ve čtvrtek od 18,00 do 19,00 hodin pobíhalo cvičení pro ženy s trenérem Honzou Vlčkem, který bude mít poslední trénink v úterý 26.9. Nově se bude v této době trénovat všeobecná kondice, tedy kondiční sportovní tréninky a to nejen pro ženy, ale i muže, juniory a juniorky, pod vedením Bc. Martiny Harzerové, kterou bude v její případné nepřítomnosti zastupovat kolegyně slečna Tereza Marie Pecková. První trénink nového oddílu bude v úterý 3. října od 18,00 do 19,00 hodin, hned po tréninku boxu. 
                
  Bc. Martina Harzerová a Tereza Marie Pecková
   
Kickbox:
  Na nedělním turnaji Narama Open, který proběhl 4. června 2017 v Plzni, kde se utkávají bojovníci všech stylů, podle pravidel karate, opět excelovali naši junioři, svěřenci trenéra Emila Gáspára. První místa ve svých kategoriích vybojovali: Dorostenka Kateřina Gáspárová, starší žákyně Leona Horváthová a starší žák Tomáš Pintner. Lukas Gutzloe ve starších žácích a Monika Burdová v mladších žákyních obsadili stříbrné pozice, bronz pak vybojovala Natálie Šarmírová ve starších žákyních.
   
Kickbox:              
  Na mezinárodním turnaji v kickboxu Bohemia Open 2017, který probíhal v sobotu 13. května 2017 v Kadani, získali bojovníci z KK Karlovy Vary pěknou sbírku medailí a zařadili se tak opět k nejúspěšnějším týmům. Na snímku vlevo: Jakub Grünbauer, Milan Vachel - stříbrná medaile, Patrik Kaiser - stříbrná medaile, Lukáš Dziuba - stříbrná medaile, sedící Luděk Skalický, Šárka Diessl, Marek Řeřicha a Nikol Moravcová - zlatá medaile. Na pravém snímku je Lukas Gutzloe, Richard Bílý - zlatá medaile, Lea Horváthová - stříbrná medaile, Monika Burdová - bronzová medaile, Tomáš Pintner - bronzová medaile, sedící trenér juniorů Emil Gáspár a Kateřina Gáspárová - zlatá medaile.
 
  Paní Kateřina Machačová, čerstvě vdaná Kopecká (vpravo), ve vítězném finálovém zápasu právě útočí velmi tvrdým kopem shora (axe kick) a získává pro náš tým další zlatou medaili.                                                                                               Foto: Katy Moravcová
      
  Na levém snímku týmový kolega Marek Řeřicha poskytuje servis v minutové přestávce mezi koly právě bojujícímu Milanu Vachelovi, který pro náš tým vybojoval střříbro. Na snímku vpravo je na nejvyšším stupni vítězů "zlatá" Nikol Kiki Moravcová.
   
Kickbox:
   
 
  Pohár města Milevska 2017 v sobotu 29. dubna 2017. Na tomto turnaji, poprvé v Milevsku, excelovali svěřenci trenéra Emila Gáspára svým nekompromisním způsobem boje a všichni tři přivezli zasloužené medaile. Monika Burdová, na snímku dole vpravo, musela mezi kluky a podle slov trenéra tuto kategorii naprosto ovládla a obsadila zlatou příčku. I Tomáš Pintner si hravě poradil se svým finálovým soupeřem a i on přivezl zlatou. Starší žákyně Leona Horváthová musela mezi dorostenky, kde v prodloužení vybojovala stříbrnou medaili.
   
Kickbox:
  1. dubna 2017 probíhal v Mostě tradiční mezinárodní turnaj v kickboxu Leon Open 2017, na kterém úspěšně startovali, bohužel v jedné váhové kategorii -84, tři naši bojovníci - Luděk Skalický (vlevo) ve dvou disciplínách Kick lightu a Lightcontactu, Patrik Kaiser (uprostřed) v Kicklightu a Jakub Grünbauer Lightcontactu.
   
Poděkování:
Firmě Hayashi - jejímu zakladateli a majiteli panu Miroslavu Sobotkovi - On-line prodej potřeb pro bojová umění a sporty. Karate, box, kickbox, aikido, judo, taekwondo, kung-fu. Boxerské rukavice, mma rukavice, boxovací pytle, kimona. Výhradní zastoupení firem Hayashi, Top Ten, Hammer, King, Twins, Sphinx, Adidas box, Adidas wrestling. Sportovní podlahy - tatami. Hayashi.cz, Seydlerova 2149/7, 15800 Praha, Stodůlky - za poskytnutí kvalitních tréninkových pomůcek zn. Fighter a našemu boxerovi, panu Petru Chaloupkovi, za zprostředkování. Tisíceré díky.
   
Testování pomůcek:    Petr Chaloupka testuje cvičební pomůcky zn. Fighter s Markem Řeřichou.
   
     S veteránem Tomášem Popelkou.         
   
     Se slečnou Michaelou Šavrňovou.
   
      Se slečnou Anetou Dorotíkovou.      
   
      S Jakubem Grünbauerem.
   
Karate: V sobotu 25. února 2017 probíhaly v Kynšperku zkoušky na stupně technické vyspělosti Shinkyokushinkai karate - jedné z nejtvrdších škol karate, kterých se zúčastnili také tři svěřenci trenéra Václava Jelínka a všichni tři byli úspěšní. Za starší žáky to byl Patrik Piovarči, za juniory Šimon Samek a za dospělé Roman Vohryzka.
   
Kickbox:
  Mezi další výrazné úspěchy trenéra juniorů Emila Gáspára patří medaile jeho svěřenců z Mistrovství Saska (Německá spolková republika) v kickboxerských disciplínách Lightcontact a Kick-Light, ze soboty 25. února 2017. Kateřina Gáspárová vybojovala zlatou v Kick-Lightu -65 kg a stříbrnou v Lightcontactu -60 kg, Leona Horváthová stříbrnou v Kick-Lightu -65 kg, Tomáš Pintner stříbrnou v Lightcontactu -69 kg a Lukas Gutzloe stříbrnou v Lightcontactu -57 kg. Dobrá práce!
   
Kickbox: Na turnaji kickboxerů v Kadani - Kadaň Open, který proběhl v sobotu 18. února 2017, se našim bojovníkům opět dařilo. Juniorky trenéra Emila Gáspára přivezly kompletní sadu medailí - Leona Horváthová zlatou ve váze + 60 kg lightcontact, nejmladší Monika Burdová stříbrnou v pointfightingu - 140 cm a Natálie Šarmírová bronzovou v lightcontactu - 60 kg. Z našich dospělých bojovníků nejlépe uspěli Luděk Skalický v lightcontactu  - 79 kg a ve stejné disciplíně i Milan Vachel ve váze - 69 kg, kteří obsadili stříbrnou pozici. Bronzové medaile v lightcontactu pak vybojovali Jakub Grünbauer - 89 kg, Patrik Kaiser - 79 kg a Šárka Diessl - 60 kg.
         
  Na prvním snímku, v červených kalhotách, bojuje Patrik Kaiser, uprostřed, v bílém triku, je Luděk Skalický a na stupních vítězů, na 2. pozici, stojí Milan Vachel. Foto: Katy Moravcová
   
Kondiční kickbox:
 

Aktuální fotka oddílu kondičního kickboxu, který trénuje ve dnech pondělí, středa, pátek od 19,30 do 20,30 hodin.                                            Zadní řada zleva: Mgr. Jindra Bursová, Lada Cípová, Iveta Krejčová, MUDr. Natalia Ruzheinikova, Barbora Strycharská, Hanka Kalčíková, Mgr. Tatjana Vojtěchovič, trenérka Blanka Stránská

Přední řada zleva: Pavlína Juhos, Mgr. Hana Vlčková, MUDr. Jana Jílková, Alena Švehlová, Sára Molodovcová, Nasťa Homich, Mery Kalčíková, Jan Juhos

V pokleku: Mgr. Ljuba Lichajina

 

Kolega Petr: Ze západu karlovarského kraje občas přijede na trenink boxu i supertěžká váha - kolega Petr, který také přispěl tisícovkou na obnovu našich boxerských pytlů. Nechtěl abychom, v souvislosti s tímto příspěvkem, uváděli jeho jméno. V každém případě i jemu velký dík.
   
Pan Zdeněk Doležal Pan Zdeněk Doležal, boxer z KK Karlovy Vary, přispěl na nákup nových boxerských pytlů částkou 1.000,- Kč, za což mu náš klub velmi děkuje. Každého příspěvku na obnovu tréninkových pomůcek, které jsou určeny k nácviku a trénování účinných kopů a úderů a tím logicky mají poměrně krátkou životnost, si opravdu velice vážíme.
   
SKF Lubrication Systems CZ, s.r.o. Společnost SKF Lubrication Systems CZ, s.r.o. poskytla našemu klubu jednorázový příspěvek ve výši 2.000,- Kč, který, s jejím souhlasem, přidáme k částce od pana doktora Kopeckého, určené k nákupu nových boxovacích pytlů. Za finanční příspěvek mnohokrát děkujeme.
   
MUDr. Jiří Kopecký: Karate klub Karlovy Vary děkuje našemu klubovému lékaři MUDr. Jiřímu Kopeckému, z chebské ortopedie, za podporu a sponzorskou pomoc v plánovaném nákupu nových boxovacích pytlů.
   
  Rok 2016
   
Poděkování: Vážené firmě Arnošt Frydecký, Lesnictví, rybníkářství, myslivost a rizikové kácení. Podbořany  +420 602 741 923 za cvičební nářadí do naší posilovny.
   
Největší úžasňák v roce 2016: Největší úžasňák KKKV je, podle mého názoru, nevidomý boxer pan Zdeněk Doležal (na snímku dole uprostřed). Když jsem ho začal opakovaně vídat na cestě do Tyfloservisu - střediska pro pomoc nevidomým, které s námi sousedí a začali jsme se zdravit, jednoho dne jsem mu řekl "myslím, že byste měl začít boxovat" a myslel jsem to vážně. Řekl jenom "tak jo" a přišel na první trénink. Jak pracovat se slepým boxerem jsme se na fakultě neučili, byla to jedna velká improvizace se vším všudy. Všechno bylo poprvé. Zdeněk trénoval ze všech sil a projevil se jako skvělý parťák, s úžasným smyslem pro humor. My jsme neobohacovali jeho, on obohacoval nás. Ten kluk, s tak brutálním handicapem nám ukázal, že nikdy není tak zle, aby ses nemohl zvednout a jít dál. Naprosto zaslouženě požívá nebývalé úcty a respektu od bojovníků všech stylů, s kterými se v našem klubu potkává. A protože to je frajer, tak skousnul i přezdívku "Slepýš Zdenda" i když si přál být spíš kobra :))))))) Jenomže přezdívky se nedávají na přání ty se fasují:)))))))) Ale můžu Vás ujistit, že nám nezůstává nic dlužen a jde do nás taky, protože to je chlap a bojovník. Na následujících odkazech na video, se můžete podívat na jeho trénink na pytli a na sparring s trenérem Emilem Gáspárem, který si nepotřebuje nic dokazovat a má v hlavě srovnáno. Bez těchto informací byste se na to video podívali, jako na normální trénink nějakého boxera. Síla sdělení tohoto videa je v tom, že Zdenek opravdu nevidí. S úctou R.Stránský
  https://www.youtube.com/watch?v=WeujaKeCjpA
https://www.youtube.com/watch?v=7UPO8VB1A8c
   
Poslední trénink kickboxerů v roce 2016
  Zleva: Jakub Grünbauer, slečna Nikola Kiki Moravcová, Marek Řeřicha, nevidomý boxer Zdeněk Doležal, Onkel Rudi z Hamburku, Lukáš Dziuba, Hans Tomášek, Milan Vachel a tatarský válečník Emir Aliev
   
Poslední trénink karatistů v roce 2016
  Stojící zleva: Vojtěch Havlík, trenér Václav Jelínek, Šimon Samek, dole jsou šikanované děti Vašek Čermák a na něm se válí Michael Kotrč :))))
   
 
Poslední setkání kickboxerů - juniorů v roce 2016 Zleva: Tomáš Pintner, Monika Burdová, Lea Horváthová, Kateřina Gáspárová a Richard Bílý. Trenér juniorů Emil Gáspár vyhodnotil jako nejlepší začátečnici v roce 2016 Leu Horváthovou, nejmladší bojovnice je Monika Burdová a nejúspěšnější bojovnicí roku 2016, podle dosažených výsledků, se stala Kateřina Gáspárová.
   
Info pro naše boxery: Vzhledem k tomu, že střídající se trenéři na úterním boxu jsou pracovně velmi vytížení a mnohdy je velice složité trenéra na daný trénink zajistit, přebírá tento oddíl od úterý 15. listopadu trenér Stránský a bude se trénovat 2 x týdně - v úterý a ve čtvrtek od 17,00 do 18,00 hodin. Tréninky budou probíhat podle osvědčených postupů, podle kterých se trénuje ve všech solidních oddílech po celém světě. Budeme rádi, když opět nastoupí pánové střední i starší věkové kategorie, kteří preferují kondici, techniku a v tělocvičně gentlemanský způsob boje. Je jedno, jestli váš sparring bude probíhat v lehkém, nebo tvrdším stylu. Vždy záleží na tom, jakou formu se svým sparringpartnerem zvolíte. Na ulici pak stejně platí jenom jedno - jestli jsi vyhrál, nebo prohrál!!!
   
Kickbox:
  Posledním turnajem v tomto roce bylo Mistrovství České Republiky v disciplínách kickbox lowkick a kick light pro dospělé, kterého se zúčastnil samozřejmě i náš tým a v roli kouče ho vedla zkušená Káťa Machačová. Výsledky ze soboty 10. prosince 2016 v Kladně byly opět potěšující. Vlevo nahoře je dvojnásobný vítěz Petr Hodek (vyhrál v obou disciplínách), který sice trénuje v našem týmu, ale dle gentlemanské dohody z minulých dob závodí za jiný oddíl, Marek Řeřicha vybojoval bronz ve váze -67 kg. Po téměř patnáctileté pauze a pokusu o rodinný život přidala šestinásobná mistryně republiky Káťa Macháčková do své sbírky titul sedmý, tentokrát v kategorii lowkick ženy +70 kg a bronzovou příčku ve váze -94 kg v kick lightu mužů obsadil už zkušený závodník, svěřenec trenéra Václava Jelínka z oddílu karate našeho KK Karlovy Vary Vojtěch Havlík, který si přijel vyzkoušet, jaké to je v kickboxu :) Dole stojící Lukáš Dziuba a Milan Vachel tentokrát na medaile nedosáhli.
   
Kickbox:
   
               
  Na tradičním turnaji všech bojových stylů Narama Open, podle pravidel karate, který probíhal v neděli 4. prosince v Plzni, se naši nejmladší závodníci, svěřenci trenéra Emila Gáspára opět neztratili. Nejlépe si vedla starší žákyně Leona Horváthová, která ve své kategorii vybojovala 1. místo. Stříbrnou příčku obsadil Richard Bílý. V kategorii starších žáků, v těžké váze, neměl soupeře, tak po dohodě s pořadateli a trenérem byl zařazen mezi juniory v nejtěžší váze + 70 kg a tam vybojoval 2. místo. Naše nejmladší bojovnice Monika Burdová ve dvou zápasech zvítezila, v jednom prohrála na body a získala tak, ve své kategorii, zasloužené 3. místo.
   
Kickbox:
  Na tradičním, mezinárodním turnaji v kickboxu Christmas Cup, 26. listopadu 2016 v Mostu, bojovali za KK Karlovy Vary tentokrát tři dospělí bojovníci a všichni tři se domů vrátili se stříbrnými medailemi ze svých váhových kategorií. Kateřina Macháčková, která ještě převzala roli kouče našeho týmu, obsadila 2. místo ve full contactu žen - Open (bez rozdílu vah), Jakub Grünbauer ve full contactu mužů -84 kg 2. místo a stejně tak skončil i Milan Vachel v kicklightu mužů -74 kg.
   
Kickbox:   Na Mistrovství České Republiky v lightcontactu starších žáků, které proběhlo 12. listopadu 2016 v Praze, zabodovaly tentokrát pouze dvě svěřenkyně trenéra Emila Gáspára. Kateřina Gáspárová vybojovala stříbrnou medaili ve váze -60 kg a Leona Horváthová bronzovou ve váze +60 kg. Tomáš Pintner skončil na 4. místě ve váze +63 kg.
   
Poděkování:
  Juniorský závodní tým našich nejmladších kickboxerů trenéra Emila Gáspára děkuje stavební společnosti KV Krystyn za poskytnutí peněžního daru na zakoupení soutěžního oblečení pro závodníky.
   
Kickbox: Český svaz kickboxu připravil na sobotu 8.října 2016 v Praze pro zájemce o kickboxerské disciplíny další ze svých úspěšných turnajů Kosa Cup 2016, kam byli pozváni i naši závodníci. Svěřenci trenéra juniorů Emila Gáspára obsadili všechna tři medailová umístění - 1. místo v kategorii lightcontact starších žákyň -60 kg vybojovala Kateřina Gáspárová, 2. místo ve stejné kategorii, ale ve váze +60 kg obsadila Lea Horváthová a 3. místo v lightcontactu -63 kg získal starší žák Tomáš Pintner, stejně tak i Luděk Skalický, který bojoval v lightcontactu mužů, v kategorii pokročilí - 79 kg.
  Další úspěch trenéra mládeže Emila Gáspára.
   
 
  Tomáš Pintner (vpravo)
 
  Kateřina Gáspárová (vlevo)
   
Florida - srpen 2016 Instruktor Rudy Stransky jr. a Ríša Stránský při střeleckém výcviku v USA
 
   
 
   
 
   
 
   
 
  Na Mistrovství České Republiky, ve finálovém boji, poslal náš Dominik Herold svého zkušenějšího soupeře k zemi.
Kickbox:                
  Na Mistrovství České Republiky ČSFu (Český svaz full contactu) 2016 v Praze, které se konalo v sobotu 11. června 2016, tentokrát zastupovali náš klub pouze dva junioři a roli kouče se ujala 6ti násobná mistryně republiky Kateřina Machačová, která po dvanácti letech pauzy začala opět tvrdě trénovat a na tomto mistrovství, chtěla zápasit. Bohužel nebyly soupeřky, tak se ujala našich dvou závodníků jako kouč. Nadějný Domink Herold vybojoval stříbrnou medaili ve full contactu -81 kg a Ondra Hlaváček v disciplíně kick light -57 kg skončil třetí.
   
   
Kickbox:
  V neděli 5. června 2016 proběhl v Plzni tradiční turnaj pro bojovníky všech stylů, podle pravidel sportovního karate - Narama Open, kterého se opět zúčastnil i tým juniorů trenéra Emila Gáspára a opět úspěšně. Tomáš Pintner ve své kategorii vybojoval 1. místo, Lukáš Gützloe 2. místo, Monika Burdová 3. místo a Kateřina Gáspárová, která poprvé startovala v dorostu, také 3. místo.
   
Kurz karate pro začátečníky: V pondělí 23. května 2016 zahajujeme kurz kontaktního, tedy praktického karate pro začátečníky, bez ohledu na věk a pohlaví. Prosíme rodiče, aby dobře zvážili případnou účast menších dětí, protože se jedná o kontaktní sport a karate, které se trénuje u nás, se řadí k nejtvrdším stylům a je tedy ideální pro sebeobranu, pouliční boj, ale i jako všestranná sportovní disciplína. Co se týká malých sportovců, nepřihlašujte, prosím, děti, které neznají pojem kázeň a disciplína a navíc, jejich účast je podmíněna i trénováním, některého z rodičů ap. Techniky karate jsou naprosto stejné jak pro dospělé, tak i pro mládež. Osvědčilo se nám, když přijde táta, nebo máma a jdou do toho taky. Jako bonus pak vzniká mezi malým bojovníkem a jeho rodičem užší kontakt, silnější vazba, oba ví, že to je nejen příbuzný, ale taky parťák, kterého může mít za zády. Mají si o čem povídat, vzájemně si radí, spolu se učí bojovat, trénují spolu. Kurz bude každé pondělí od 16,30 do 18,00 hodin a vstupné na každý trénink je 50,- Kč. Trenérem je pan Václav Jelínek, nositel mistrovského stupně, který také zodpoví Vaše dotazy. Budeme se těšit.      Tým KKKV
   
Kickbox:
  Na mezinárodním kickboxerském turnaji Bohemia Open 2016, který proběhl v sobotu 14. května 2016 v Kadani, jsme opět zaznamenali několik úspěchů v našich barvách. Z juniorského týmu trenéra Emila Gáspára vybojovala zlato, podle očekávání, Kateřina Gáspárová v lightu juniorek do 50 kg a příjemně překvapil i náš nejtěžží junior Richard Bílý, který byl na turnaji poprvé a přesto se dokázal probít až na stříbrnou pozici. Na snímku zleva je Leona Lenka Horváthová, Richard Bílý, Kateřina Gáspárová a Tomáš Pintner. V modrém triku je trenér oddílu Emil Gáspár. Výsledky našich tří dospělých závodníků ve full contactu mužů jsou: V těžké váze Michal Svoboda druhý, ve váze do 81 kg Dominik Herold také druhý a ve váze do 75 kg Patrik Kaiser třetí.
   
Karate: V sobotu 16. dubna 2016 proběhly v Sokolově zkoušky na vyšší stupně technické vyspělosti Shinkyokushinkai karate, kterých se úspěšně zúčastnili tři naši členové oddílu karate, svěřenci trenéra Václava Jelínka. Jsou to Světlana Vondráčková, Roman Vohryzka a Patrik Piovarči.
   
Box:        
  Už dva roky u nás trénuje nevidomý boxer Zdeněk Doležal (na levém snímku vlevo). Dnes, 30. března 2016 dorazil na společný trénink i Martin Junek z Berouna se stejným handicapem. Martin, svěřenec trenéra Ládi Řezníčka, překvapil solidní a účinnou technikou, kterou disponuje i náš karlovarský boxer Zdeněk. Oba pánové se svým smyslem pro humor, snahou a chlapským vystupováním získali u svých kolegů - boxerů, kickboxerů, karatistů a ostatních návštěvníků našeho klubu nebývalou úctu a respekt, který si plně zasluhují.
   
Kickbox:
  Na mezinárodním turnaji Leon Open 2016, který proběhl v sobotu 26. března 2016 v Mostu, vybojoval junior Dominik Herold v lightkontaktu, ve váhové kategorii -84 kg, stříbrnou medaili.
   
Kickbox:
  Saxony Open je už mnoho let tradičním, mezinárodním turnajem kickboxerů v německém Sasku, kde má, díky výsledkům, KK Karlovy Vary velmi dobré jméno. I tentokrát, v sobotu 13. února, přivezli naši bojovníci madaile. Třináctiletý Tomáš Pintner v light contactu juniorů 13 - 16 let -63 kg stříbrnou, Kateřina Gáspárová v light contactu juniorek - 50 kg bronzovou a Marek Řeřicha ve full contactu mužů -71 kg také bronzovou.
   
Karate:
  Mistryně světa, Mistryně Evropy, Mistryně ČR a Vicemistryně USA v disciplíně Hard Style Forms Daniela Stránská - Begeni s dcerami. Vlevo Karolína Begeni, vpravo Gabriela Begeni.
   
  Rok 2015
   
Kickbox:
  Juniorský tým trenéra Emila Gáspára na posledním tréninku v roce 2015
  Vyhodnocení nejúspěšnějších juniorských bojovníků kickboxu KKKV. Nejvyšší počet bodů za medailová umístění během roku 2015 získala slečna Kateřina Gáspárová, na druhém místě v úspěšnosti skončil Tomáš Pintner. O jediný bod za ním pak Abdulah Gusejnov.
   
Karate:    Na 10. jubilejní NOCI MISTRŮ, která se tentokrát konala v Průmyslovém paláci v Praze na Výstavišti v sobotu 12. prosince 2015 a kterou každoročně pořádá Česká unie bojových umění probíhaly, mimo jiné i významné zápasy v různých bojových sportech. Titul "European Champion" vybojoval v maďarských barvách karatista Yves Martial Tadissi a vítězný pás předává člen VIP klubu České unie bojových umění Rudolf Stránský.
   
Kickbox:
   
    Na posledním turnaji tohoto roku - Vánočním turnaji, který uspořádal Kickbox klub Kosagym Praha v neděli 13. prosince 2015 ve Sportovním Centru na Vinohradech bojoval v našich barvách pouze jediný bojovník Dominik Herold a po třech vítězných zápasech obsadil zlatou pozici v kategorii light contact juniorů nad 175 cm. Dominika na turnaji dobře koučoval jeho otec, pan Ladislav Herold.
   
Kickbox:
  Turnaje pro všechny bojové styly, ale podle pravidel karate - "Narama Open 2015", který se konal v neděli 6. prosince 2015 v Plzni, se tradičně zúčastnili i naši nejmladší kickboxeři, svěřenci trenéra Emila Gáspára a opět s úspěchem. Výsledky našich bojovníků nejlépe popisují slova trenéra Gáspára: "Nejlépe zabojoval Abdulah Gusejnov, který vyhrál svojí kategorii a odvezl si zlato. Kačka (Kateřina Gáspárová) z nedostatku soupeřek nastoupila mezi juniorky a vybojovala stříbro. A vůbec se dnes nedařilo Tomášovi (Tomáš Pintner), který skončil s cenou útěchy za 4. místo ze 6 soupeřů".
   
Karate:
  Zkušební komise: Mistři Jan Sochatzi, Karel Kesl, Vladimír Ryska, Ing. Karel Strnad a fotograf ? :)
                                              
  Ve středu 2. prosince 2015 se konala v Praze zakládající schůze VIP klubu ČUBU (Česká unie bojových umění), kdy součástí tohoto zasedání byly i zkoušky na vyšší mistrovské technické stupně, které probíhaly před komisí nejvyšších Danů v České republice - mistry Karlem Keslem, Ing. Karlem Strnadem, Janem Sochatzim a Vladimírem Ryskou v tělocvičně TJ KOVO. Jedním ze zkoušených a také členem VIP klubu je i manažer Karate klubu Karlovy Vary, současný trenér závodního týmu kickboxu a K-1 KK Karlovy Vary, zakladatel full contactu v České Republice Rudolf Stránský - čerstvý držitel 6. Danu karate.
   
Kickbox:
  Na tradičním, mezinárodním turnaji v kickboxu "Christmas Cup 2015", který pořádal SK Leon v Mostu v sobotu 28. listopadu 2015, vybojoval junior David Mašek zlatou medaili v kategorii Light contact juniorů - 64 kg a stříbrnou medaili pak Marek Řeřicha (na snímku vpravo) v kategorii Full contact mužů - 74 kg. Koučem byl náš boxerský trenér a bývalý úspěšný závodník kickboxu Roman Kaločai.
   
Karate: V sobotu 28. listopadu 2015, v Sokolově, obsadila karatistka Světlana Vondráčková, svěřenkyně trenéra Václava Jelínka, 3. místo na MČR MLÁDEŽE OPEN - 2015 a LIZE KUMITE MLÁDEŽE - full contact v SHINKYOKUSHIN KARATE, v kategorii mladší žákyně. Koučem Světlany byl týmový kolega Vojtěch Havlík.
   
Karate:         
  Současné reprezentativní fotky mistryně republiky v karate Veroniky Stránské - Lukešové, která také úspěšně bojovala v barvách Karate klubu Karlovy Vary.                                                                                                                                                                Foto: Tezz Tran
   
Kickbox:
  Dalším úspěchem našich nových závodníků bylo Mistrovství České Republiky v light contactu, který také pořádal Český svaz kickboxu, tentokrát v Praze, v sobotu 7. listopadu 2015. Titul mistra republiky, ve své závodní premiéře, vybojoval talentovaný Dominik Herold v jednotné kategorii dorostenců - na snímku vlevo. Také Martina Harzerová nezklamala a přivezla pohár za druhé místo, s tím také titul vicemistryně ČR v kategorii ženy - 60 kg. Přestože napoprvé na medailová umístění nedosáhl, dobrý výkon podal i Petr Hranička v kategorii mužů - 75 kg - na snímku vpravo. Naše závodníky tam dobře koučoval boxer Robert Götz.
   
Kickbox:
  Na Mistrovství České Republiky ve fullcontactu, pořádaným Českým svazem kickboxu, které proběhlo v neděli 1. listopadu 2015 v Kladně, vybojoval Lukáš Dziuba bronzovou medaili ve váze do 75 kg. Vlevo je Marek Řeřicha, vpravo Roman Kaločai, který se na tomto šampionátu ujal role kouče.
   
Kickbox:
  Úspěšný start do nové závodní sezóny mají za sebou naši kickboxeři. Na Kosa Cupu 2015 s mezinárodní účastí, který proběhl v sobotu 10.10. 2015 v Praze obsadil zlatou příčku ve váze -80 kg Ludvík Skalický, ve stejné kategorii skončil Lukáš Dziuba na bronzové pozici. Ve své premiéře zabodovala i výborně připravená Martina Harzerová stříbrným pohárem ve váze -60 kg žen. Starší žákyně Kateřina Gáspárová obsadila tentokrát 3. místo v kategorii ročníku 2001 bez ohledu na váhu a výšku.
   
Info o přípravce dětí: V tomto školním roce 2015/2016 už nebudou tréninky přípravky, které probíhaly v pondělí a ve středu od 15,00 - 16,30 hodin, protože trenér Vojtěch Havlík dostal výhodnou nabídku zaměstnání v Plzni. Mladší zájemci z kategorie přípravky mohou tedy nastoupit do odd. karate, nebo do odd. kickboxu juniorů za předpokladu, že zvládnou podstatně náročnější fyzické zatížení, stejně tak i tvrdší kázeň.
   
Box:
  Z tréninku oddílu boxu. Vlevo v červeném triku je boxer Štefan Prokop, uprostřed v modrém je bývalý elitní boxer RH Karlovy Vary, nyní trenér Antonín Plecitý.                                                                                                                                              Foto: Valeriya Sementsova
   
Kickbox:
  Na nedělním turnaji Narama Open v kumite pro žáky a dorostence, 7. června 2015, opět zabodovali naši nejmladší bojovníci, svěřenci trenéra Emila Gáspára. Úspěch našich nejlépe vystihuje jeho e-mailová zpráva:

Ahoj, dnešní Narama se opět vydařila. Kačka už po šesté nenašla v Plzni  přemožitelku, zvítězila ve dvou zápasech před limitem 3 : 0, takže  zlato. Tomáš Pintner vybojoval stříbro, Abdulah Guseinov - jedna prohra, jedna výhra -  bronz.

Jediný bez medaile skončil Jan Cabalka, který se opravdu snažil, ale skončil s cenou útěchy za 4 místo.

   
Kickbox:
  V sobotu 17. května 2015 uspořádala SKS Arena Kladno otevřený turnaj ve fullcontactu, tedy natvrdo, kde samozřejmě nemohli chybět i naši bojovníci z KK Karlovy Vary a všichni tři byli úspěšní. Určitě za zmínku stojí výkon Marka Řeřichy, na snímku vpravo, který v prvním zápase svého soupeře po 34 vteřinách poslal k zemi a zvítězil KO. Celkově skončil ve váze -71 kg druhý. Stříbrnou příčku vybojoval i Michal Svoboda v těžké váze +91 kg (na snímku vlevo) a dobrou práci odvedl i Lukáš Dziuba (na snímu uprostřed), který skončil na bronzové pozici ve váze -75 kg.
   
Kickbox:
   
 
  2. května 2015 se v Kadani konal 4. ročník turnaje Bohemia Open Českého svazu kickboxu, kde tým našich závodníků patřil opět k nejúspěšnějším. V první řadě stojí za zmínku zlatá medaile Romana Kaločaie, (na spodním snímku ve žlutém triku), dnes již legendy KK Karlovy Vary, který našel dost sil a odvahy nastoupit po letech opět na zápasiště a ve všech třech zápasech kategorie veteránů v těžké váze zvítězit. Další zlaté medaile vybojovali v kategorii juniorů do 70 kg David Mašek a Kateřina Gáspárová v kategorii dívky Elite do 160 cm (na horním snímku jsou na nejvyšším stupni). Skvělý výkon také podali stříbrní medailisté Tomáš Pintner v kategorii chlapci nad 150 cm a v těžké váze mužů + 90 kg pak, ve své premiéře i Michal Svoboda.
   
Kickbox:
   
 
  Na kickboxerském turnaji Mariánské Lázně Open v lightcontactu, který probíhal v sobotu 4. dubna 2015 v Sokolovně, v Mariánských lázních, se tým KKKV umístil, co do počtu získaných medailí, na 1. místě v žebříčku úspěšnosti. Naši nejmladší bojovníci, svěřenci trenéra Gáspára, na snímku nahoře,  vybojovali: Tomáš Pintner 1. místo, Abdulah Gusejnov 2. místo a Jan Cabalka 3. místo. V kategorii mužů zvítězil Marek Řeřicha ve váze do 70 kg a obhájil tak prvenství ve své váze z minulého roku. Druhý ve váze do 70 kg skončil šestnáctiletý David Mašek. Ve váze do 90 kg obsadil stříbrnou příčku Lukáš Smetana a v těžké váze +90 kg skončil na bronzové pozici Jan Seifert. Dospělé závodníky na turnaji koučoval dlouholetý reprezentant v kickboxu a v současnosti náš trenér boxu Roman Kaločai.
   
Karate:
  28. března 2015 se v Mariánských Lázních konaly zkoušky na stupně technické vyspělosti Shinkyokushinkai karate, kterých se zúčastnili i svěřenci trenéra Václava Jelínka z našeho oddílu karate. O stupeň výše postoupili Světlana Vondráčková, Kryštof Gráf, Vojtěch Havlík a MUDr. Pavel Mikhailov CSc. Blahopřejeme.
   
Karate: Na Mezinárodním turnaji v kumite, který proběhl v sobotu 21. března 2015 v Mariánských Lázních, vybojovala mladší dorostenka Světlana Vondráčková, z týmu trenéra Václava Jelínka, v kategorii Open, bronzovou medaili. Na turnaji jí doprovázeli týmoví kolegové Vojtěch Havlík a MUDr. Pavel Mikhailov CSc. Náš druhý závodník Kryštof Gráf tentokrát na medaili nedosáhl.
   
Kickbox:
  Současný závodní tým starších žáků KK Karlovy Vary děkuje sponzorské firmě - karlovarské stavební společnosti KV Krystyn za zakoupení nových soutěžních úborů. Zleva: Tomáš Pintner, Kateřina Gáspárová, trenér žákovského týmu pan Emil Gáspár, Abdulah Gusejnov a Jan Cabalka.
   
Saxony Open:
  28. února 2015, na otevřeném mistrovství Saska - Saxony Open 2015, v německém Chemnitz, vybojovala naše Kateřina Gáspárová v kategorii Weibliche Jugend zlatou medaili. Byla to už druhá návštěva našeho KKKV na tomto prestižním turnaji a stejně úspěšná, kdy před šesti lety stál na nejvyšším stupni i náš Ríša Stránský. Na snímku bojuje Kateřina (v bílém) ve finálovém zápase s Lidií Jeballovou ze Sensei Clubu Berlin. Trenérem Kateřiny je její otec Emil Gáspár, který vede v KK Karlovy Vary juniorský oddíl kickboxu.
   
Jubileum: 12. února 2015 slaví náš Karate klub Karlovy Vary - KK Karlovy Vary - nebo jen KKKV  25. narozeniny, tedy 25 let své úspěšné existence. A jedeme dál !
   
Rozpis tréninků:

   
  Rok 2014
   
Poslední trénink v roce 2014:
  Zleva: Trenér kondičního kickboxu pro ženy Jan Vlček, Marian Nushi, Světlana Vondráčková, nad ní je Adam Kavan, Elion Knushi, boxer Robert Götz, trener kickboxu a K-1 Rudolf Stránský, trener karate Václav Jelínek, Ríša Stránský, Saša Mikhailov a MUDr. Pavel Mikhailov CSc.
   
Narama:
  Na tradičním plzeňském turnaji Narama Open pro žáky a dorostence, který proběhl v neděli 7. prosince 2014 a který je zajímavý tím, že se zde mohou utkat bojovníci různých bojových sportů a to podle pravidel sportovního karate, to je čistý zásah = bod, nesměli chybět i naši závodníci, svěřenci trenéra Emila Gáspára. Svoje kvality opět potvrdila Kateřina Gásparová svým prvenstvím ve váze - 46 kg, dobrá práce trenéra Gáspára je i za 2. místem Tomáše Pintnera ve váze - 50 kg na jeho prvním turnaji. Poprvé na turnaji byl i Jan Cabalka (dole). Podle slov trenéra nebojoval špatně, ale jeho první, zkušenější soupeř na body zvítězil a podle turnajového "KO systému" poražený bojovník už do dalších bojů nenastupuje.
   
Kickbox:
  Na tradičním Vánočním turnaji v kickboxu, s mezinárodní účastí, který se konal 29. listopadu 2014 v Mostu, se poprvé představila v našich barvách nová závodnice juniorka Terezie Holečková. Ke své premiéře měla nastoupit v kategorii light contact juniorek - 60 kg, nakonec ale bojovala v "ženách", kde získala velmi dobrou stříbrnou pozici. Podle slov kouče Pavla Buchara "to bylo dost dobrý a mohla být klidně první!"
   
Karate:
  29. listopadu 2014 proběhl v Sokolově další ze seriálu turnajů v kumite karate Shinkyokushinkai, kde opět naši nejmladší bojovníci, svěřenci trenéra Václava Jelínka nezklamali a znovu obsadili "svá" tradiční umístění. Světlana Vondráčková stříbrnou příčku ve váze do 30 kg a v hodnocení úspěchů v roce 2014 získala stříbrný pohár Mistrovství republiky. V kategorii chlapců stejné váhové kategorie i Kryštof Gráf zabodoval dvakrát. Na turnaji vybojoval také stříbro a v celkovém hodnocení za rok 2014 získal bronzový pohár Mistrovství republiky. Marek Švejdar zatím ještě na medailové pozice nedosahuje, nicméně do závodního týmu zaslouženě patří. Naše závodníky spolehlivě řídí kouč a trenér přípravky Vojtěch Havlík.
   
Kickbox:   Vicemistryně ČR slečna Kateřina Gáspárová
   
 
  15. listopadu 2014 vybojovala na Mistrovství České republiky v kickboxu, který pořádal Český svaz kickboxu v Praze, třináctiletá Kateřina Gáspárová  svůj první titul - "Vicemistryně ČR" a to v disciplíně light contact. Pro naše klubové barvy je to další cenný titul. Na snímku zrovna boduje tvrdou technikou side kick na střední pásmo. Koučem je její otec a trenér mládeže pan Emil Gáspár.
   
Kickbox: 8. listopadu 2014, na 3. kole SAP ligy v Praze na Strahově, vybojoval Dominik Popelka své poslední medaile v kategorii starších žáků - ve váze do 69 kg v disciplíně light contact zlatou a v disciplíně kick light stříbrnou. Dovršením 16. roku, tedy od příštího týdne, přestupuje do fyzicky náročnější kategorie juniorů.
   
Karate:
  V sobotu 25. října 2014, na turnaji karate s mezinárodní účastí, v Mariánských Lázních, opět velmi dobře zabodovali naši nejmladší svěřenci trenéra Václava Jelínka, které dobře koučoval trenér přípravky Vojtěch Havlík, na snímku uprostřed. Kryštof Gráf ve váze - 30 kg vybojoval stříbrnou medaili, stejně tak i Světlana Vondráčková, která se dokázala prosadit ve vyšší váhové kategorii a stříbrnou příčku vybojovala ve váze - 40 kg. Marek Švejdar, sedící dole, bojoval také ve váze do 40 kg, na medailové umístění ale tentokrát nedosáhl.
   
Systema: Na prvním, velmi dobře obsazeném tréninku boje zblízka (viz předchozí článek o změnách v KKKV) jsme spolu s instruktory tohoto "oddílu" a oddílu Systemy dohodli následující - vzhledem k tomu, že instruktor Sodomka (boj zblízka) pracuje pravidelně týden v Německu a týden v ČR, instruktor Kníže (Systema) má střídavé směny, může nastat situace, kdy oba na trénink nemohou. V tom případě oficiálně trénink nebude, ale v uvedených hodinách lze trénovat Systemu a sebeobranu individuálně, tělocvična je volná. Podle dosavadní praxe se pokaždé dostaví někdo zkušenější, který vedení tréninku v zastoupení zvládne. To nejdůležitější ale je, že čtvrteční tréninky Systemy v 17,00 - 18,00 se přesouvají na pozdější dobu 19,00 - 20,30 hodin !!! Trénuje se tedy dvakrát týdně, v ÚT a ČT 19,00 - 20,30 hodin. Když je instruktor Sodomka v Německu, v tom týdnu se pak trénuje pouze Systema (instruktor Kníže) a to ve čtvrtek, úterní trénink není.
   
Změny v KKKV od 1. září 2014 Vždy jsme dokázali operativně reagovat na různé situace, ke kterým běžně dochází v každé společnosti a to ku prospěchu věci, v našem případě ve prospěch našeho sportovního klubu, zaměřeného na bojové sporty. 1) Uzrál čas, kdy oddíl kondičního kickboxu, kde v úterý a ve čtvrtek od 18,00 do 19,00 hodin trénují převážně ženy a dívky, převezme trenérka Martina Harzerová s tím, že bude zachována vyšší náročnost na fyzické zatížení a styl našich tréninků. 2) Trenér Petr Kraft z pracovních důvodů přesídlil do Plzně a na jeho uvolněné tréninkové hodiny v úterý a ve čtvrtek od 19,00 do 20,30 jsme pro vás připravili naprosto novou záležitost - výcvik v boji zblízka se zbraní a bez, pod vedením zkušeného instruktora Michala Sodomky. Přijít může každý slušný člověk, který má v hlavě srovnáno - muži, ženy, mladší pak se souhlasem rodičů! Vše ostatní je prozatím beze změn. Shrneme-li tyto změny do několika vět - kondici můžete všichni trénovat v oddílech kondičního kickboxu buď PO, ST, PÁ od 19,30 hodin (trenérka Blanka Stránská), nebo ÚT, ČT od 18,00 hodin (trenérka Martina Harzerová), praxi v ÚT, ČT od 19,00 (instruktor Michal Sodomka) a sport v PO, ST od 18,00 (trenér Stránský). Nadále samozřejmě jede oddíl karate trenéra Václava Jelínka, street fighting Tomáše Pochyly, Systema instruktorů Miroslava Kníže a Michala Sodomky, box Romana Kaločaie a Pavla Buchara a také přípravka dětí od 5 do 8 let Vojtěcha Havlíka a Andrei Vošmikové. Budeme se těšit :)           
   
Kickbox:
  V neděli 8. června 2014 to byla pouze Kateřina Gáspárová se svým otcem a naším trenérem mládeže Emilem Gáspárem, kdo reprezentovali náš klub v Plzni na tradičním turnaji všech stylů, podle jednotných pravidel sportovního karate - Narama Open. Kateřina zabojovala stejně dobře, jako na každém turnaji před tím a přestože nastupovala o váhovou kategorii výše - dále citujeme slova trenéra "Šla o váhu výš, do 46 kg, kde měla 3 soupeřky, ale ve 2 zápasech neztratila ani půl bodu a s čistým štítem i v této kategorii zvítězila."
   
Fitkickboxing: Od června 2014 přebírá čtvrteční tréninky fitkickboxingu (18,00 - 19,00), s novou koncepcí, trenérka Martina Harzerová.
   
Karate:
  17. května 2014 bojovali naši nejmladší karatisté ve Františkových Lázních na II. kole Ligy kumite mládeže ve Shinkyokushinkai karate, tedy v kontaktním karate. Naše závodníky, svěřence trenéra Václava Jelínka, tentokrát v roli koučů, doprovázeli jejich dospělí, týmoví kolegové Vojtěch Havlík (vlevo) a MUDr. Pavel Mikhailov CSc. Světlana Vondráčková vybojovala zlato v kategorii starší žákyně - 35 kg, Kryštof Gráf stříbro v mladších žácích - 30 kg a ostudu neudělal na svých prvních závodech, přestože se na medailových pozicích neumístil, ani klečící Marek Švejdar.
   
Kickbox: Přesně 169 nekompromisních zápasů probíhalo o právě uplynulé sobotě 3. května 2014, od rána až do večera, v Městské sportovní hale v Chrudimi, na Mistrovství České republiky v kickboxu. Na velmi dobře obsazený a stejně dobře připravený šampionát se vypravil i náš elitní závodní tým, složený ze starších žáků, tentokrát oslabený, z rodinných důvodů, o "střední váhu" Martina Mezzeie. Naši bojovníci zde víceméně potvrdili svoji dlouhodobou pozici v kickboxu v České republice a ta je, podle jejich sportovních výsledků, velmi dobrá. Nový mistr republiky v polotěžké váze ve full contactu Dominik Popelka svedl nelítostnou bitvu s favorizovaným Viktorem Beranem, který bojoval v domácím prostředí a protože oba borci chtěli vyhrát, jelo se na doraz. 3:0 na body vyhrál náš Dominik Popelka, ale zápas nezůstal bez následků. O dvě hodiny později se oba borci měli utkat ještě v disciplíně Lightcontact, kam Viktor Beran pro zranění třísel nenastoupil a tuto kategorii tedy vyhrál Popelka kontumačně. Nový vicemistr republiky v těžké váze Ríša Stránský knockoutoval v prvním zápase obávaného Patrika Janoucha z Lovosic, ale v boji o zlato narazil na o 20 kg těžšího Jakuba Bakeše z Jablonce nad Nisou, který bojoval, jako buldozer, tedy velmi netradičním způsobem. Ve prospěch našeho závodníka by pravděpodobně rozhodlo ještě jedno kolo, to ale pravidla nepřipouštějí. Honzu Kapra zastavil v semifinále lehké váhy velmi dobrý Mohammad Jaffar z Lovosic. V boji o bronzovou medaili pak Honza zvítězil nad Zdeňkem Marelem z Mostu.
                   
    Mistr republiky Dominik Popelka             Vicemistr republiky Ríša Stránský               Bronzový medailista Jan Kapr
   
Kickbox: V sobotu 3. května 2014 probíhal v Kadani mezinárodní turnaj Českého svazu kickboxu Bohemia Open 2014, kde startovali v kategorii začátečníků David Mašek - skončil ve své kategorii starších žáků na 4. místě, Tereza Marie Pecková, ta obsadila ve starších žákyních - začátečnicích také 4. místo. V poslední době se velmi dobře daří žákyni Kateřině Gáspárové, která zde startovala v elitní skupině a ve své kategori vybojovala zlatou medaili.
 
  Zleva trenérka Dana Špiříková, Tereza Marie Pecková, vítězka Kateřina Gáspárová, trenér Emil Gáspár a David Mašek.
   
Kickbox: Dalším nebývalým úspěchem týmu KK Karlovy Vary, byly výsledky našich bojovníků na turnaji Mariánské Lázně Open v lightcontactu, v sobotu 5. dubna 2014. V kategorii chlapců do 15 let, nad 170 cm výšky se oba naši závodníci probili až do finále a tam obsadil první místo Pavel Studený (trenér Petr Kraft), druhé místo pak David Mašek. V kategorii dívek do 15 let, do 150 cm výšky opět nezklamala a zlatou pozici obsadila třináctiletá Kateřina Gáspárová (trenéři Dana Špiříková a nově Emil Gáspár). V kategorii mužů - 70 kg zvítězil Marek Řeřicha a v mužích - 80 kg stejně tak i Robert Mach. Poslední medailovou pozicí našich závodníků byla stříbrná v kategorii žen - 60 kg, kterou vybojovala Anzhelika Gabibulaeva (trenéři Špiříková a Gáspár).
 
  Marek Řeřicha, vítěz kategorie mužů do 70 kg, úspěšně útočí levým direktem.
 
  Angela Gabibulaeva (vpravo) obsadila ve své váze stříbrnou pozici.
   
Kondiční kickbox:
  Aktuální fotka z našeho tréninku kondičního kickboxu v úterý 1. dubna 2014
   
Kickbox:
   
 
  Elitní komando našich starších žáků, jeden junior a jeden muž reprezentovali KK Karlovy Vary na tradičním mezinárodním turnaji v kickboxu Leon Open 2014, který probíhal v sobotu 29. března 2014 v Mostu. Výsledky našich bojovníků odpovídají pověsti, kterou naši chlapci v tomto sportu mají. Pouze v lehké váze starších žáků vybojoval Martin Mezzei stříbro, dále už to byly v jednotlivých váhových kategoriích jenom zlaté - Dominik Popelka v polotěžké starších žáků, Ríša Stránský v těžké váze starších žáků,  junior Michal Sus ve střední váze a muž Robert Mach v polotěžké. V doplňkových zápasech v kategorii Open společně s juniory vybojoval Dominik Popelka zlato a Ríša Stránský bronz, Robert Mach v doplňkovém zápase mužů skončil druhý. Na horním snímku bojuje Ríša Stránský (vpravo) s juniorem Jakubem Záveským z Děčína, na druhém snímku je náš tým - zleva Martin Mezzei, Robert Mach, Michal Sus, Dominik Popelka a Ríša Stránský. Další fotky doplníme.
   
Kickbox:
  V sobotu 22. března 2014 bojovali naši nejmladší bojovníci ve 2. kole SAP Ligy v Klatovech, kde ve stejné tělocvičně, v ringu, zároveň probíhalo i 3. kolo Ekobena Ligy v thaiboxu a K-1, kde v našich barvách zápasili, ve svých premiérových bojích i tři thaiboxeři ze Sokolova. Antonín Téma zvítězil KO ve třetím kole, Tomáš Kosíř prohrál ve třetím kole RSC (zranění) a junior Jan Polesný prohrál těsně na body. Na snímku je trenérka mládeže Dana Špiříková s Kateřinou Gáspárovou, ta vybojovala 1. místo v kick lightu a 3. místo v lightu, vedle stojící Tereza Marie Pecková přivezla dvě 2. místa za semi contactu a lightu, Jan Kapr obsadil stříbrnou pozici v kick lightu a Dominik Popelka (už stál u auta :)) získal 1. místo v lightu a 3. místo kick lightu.
   
Kickbox:
  Nejstarší aktivní kickboxer týmu KK Karlovy Vary pan Oliver Plaček, váha 130 kg ve svalech, věk 62 let, se pravidelným tréninkem udržuje ve stále dobré kondici. Mezi jeho obdivuhodné sportovní výkony patří i to, že před 14 dny svojí brutální silou rozhýbal a následně i tlačil autobus ! Na věku asi fakt až tak nezáleží :)
   
Karate: V sobotu 8. března 2014 proběhly v Sokolově zkoušky na stupně technické vyspělosti karate. Výběr trenéra Václava Jelínka byl stoprocentně úspěšný. 10. kyu získal Marek Švejnar, 9. kyu Kryštof Gráf a MUDr. Pavel Mikhailov CSc, 8. kyu Světlana Vondráčková a Dušan Jurečka. Blahopřejeme.
   
Přípravka:
  Na prázdninový trénink přípravky 24. února 2014 trenéra Vojtěcha Havlíka přišli tentokrát pouze tři nejmladší bojovníci KK Karlovy Vary. Jsou to ti, kteří moc dobře ví, že jenom pravidelným a tvrdým tréninkem se později stanou mistry bojového umění. Zleva trenér, karatista Vojtěch Havlík, Patrik Piovarči, Jaromír Povstianoj, Jakub Kubín a kickboxer a hokejový trenér mládeže Michal Sus.
   
Karate:
  Jeden z našich nejmladších bojovníků karate Kryštof Gráf, svěřenec trenéra Václava Jelínka, vybojoval v sobotu 15. února 2014 na Lize Shinkyokushin karate v Praze stříbrnou medaili v kumite mladších žáků do 30 kg. Vlevo je prezident Shinkyokushinkai karate Mgr. Jiří Žofčin,  na stupni vítězů na druhém místě Kryštof Gráf z Karate klubu Karlovy Vary, vpravo pak státní trenér František Sláma.
   
Kickbox:
  V sobotu 8. února 2014 proběhlo v Praze na Strahově 1. kolo SAP ligy v kickboxerských disciplínách mládeže, kterého se zúčastnili i naši bojovníci. Nejúspěšnější byla Kateřina Gáspárová, ta obsadila zlatou příčku v light contactu mladších žákyň a stříbrnou v semi contactu stejné kategorie. Tereza Marie Pecková byla druhá v semikontaktu a třetí v light contactu starších žákyň. Starší žáci Dominik Popelka a Jan Kapr shodně obsadili po dvou druhých místech ve svých váhových kategoriích v light contactu a kicklightu. Na snímku Emila Gáspára je zleva Jan Kapr, Dominik Popelka, Kateřina Gáspárová, trenérka Dana Špiříková a Tereza Marie Pecková.
   
Karate:
  Na fotce Martiny Harzerové je náš oddíl karate trenéra Václava Jelínka a kouče Jindry Pospíšila při praktickém cvičení.
   
Oddíl kickboxu-od 1. února změna:
  Dlouholetý a úspěšný trenér oddílu Tomáš Pochyla (uprostřed v černém) mění zaměstnavatele a začíná od února 2014 v nové pracovní pozici, která ho časově zaneprázdní od rána do večera. Aby neztratil se svým klubem kontakt a nadále i na sobě mohl pracovat, ponechá si, jako trenér, páteční street fighting, který tedy zůstává beze změn. Jeho oddíl kickboxu od 1. února přebírá trenér Stránský a tréninky budou začínat o půl hodiny dříve, tedy od 18,00 do 19,00 hodin každé pondělí a středu. Oddíl žáků a juniorů, s možností účasti i dospělých (tréninky úterý a čtvrtek od 16,00 do 17,00 hodin), povede s novou koncepcí trenérka Dana Špiříková.
   
  Rok 2013 a další uplynulé roky jsou v "archivu událostí".